همیشه آرزو داشتم یک مرجع بزرگ برای بخش شبکه و امنیت وجود داشته باشد که هم از آموزش های آن بهرمند شویم هم نظرات خود را باهم به اشتراک بگذاریم نام آن آرزو امروز گروه فنی و مهندسی فرهنگ رایانه میباشد

آخرین اخبار
گروه فنی و مهندسی فرهنگ رایانه > دوربین مداربسته نصب و راه اندازی
دوربین های مداربسته

دوربین های مداربسته

با توجه به این نکته، یکی از بخش‌های مهم زیرمجموعه فرهنگ رایانه در کنار خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه، بخش دوربین مداربسته و یا سیستم‌های حفاظت تصویری می‌باشد. در این بخش کلیه خدمات مرتبط با نصب دوربین مداربسته در بالاترین سطح کمی و کیفی به مشتریان ارائه می‌گردد.

ما همواره تلاش می‌کنیم که مشتریان خود را تا آن جا که در توانمان هست راضی نگه داریم و به همین دلیل سعی کرده‌ایم که خدمات کامل و جامعی را در این زمینه به مشتریان ارائه کنیم تا در نهایت بتوانیم نیازها و کمبودهای مشتریان خود را مرتفع نماییم. خدمات دوربین مداربسته گروه فنی مهندسی فرهنگ رایانه به شرح ذیل می‌باشد:
• مشاوره و ارائه راهکار در تمامی زمینه‌های مرتبط با دوربین های مداربسته اعم از:  ارائه مشاوره در زمینه انتخاب نوع و مدل دوربین‌های مداربسته بر اساس نیاز مشتریان  برآورد هزینه‌های خرید و نصب دوربین مداربسته با توجه به نیاز و بودجه مشتریان  برآورد هزینه‌های نگهداری تجهیزات مرتبط با دوربین های مداربسته
• طراحی و اجرای پروژه‌های دوربین مداربسته و سیستم‌های حفاظت تصویری با کیفیت مطلوب و ضمانت
• اجرای پروژه‌های دوربین مداربسته تحت شبکه ، دوربین های آنالوگ، دوربین‌های AHD با برندهای معتبر بازار• پیاده‌سازی انواع دوربین‌های مداربسته وایرلس و کابلی بر اساس نیاز مشتری
• عیب‌یابی و تعمیر دوربین‌های مداربسته و تجهیزات جانبی آن
• قرارداد پشتیبانی و نگهداری از دوربین های مداربسته و سیستم‌های حفاظت تصویری به صورت سالیانه
• ارائه سرویس‌های انتقال تصویر، ضبط تصاویر، آرشیو تصاویر، بک‌آپ‌گیری از اطلاعات مربوطه و …

دوربین مداربسته

چرا دوربین مداربسته نصب کنیم؟!

علت نصب دوربین مداربسته موارد بسیاری است اما، ۱۰ دلیل مهمی را که سبب می شود شما در محل کار یا خانه دوربین مدار بسته نصب کنید، در این مطلب به شما توضیح می دهیم.

دوربین مدار بسته بخش مهمی از امنیت در دوران مدرن شده است، این دوربین ها می توانند نگرانی های افراد برای خانه، محل کار، موسسات و مغازه ها را برطرف کنند.

۱.زیرنظر داشتن مجرمان

با داشتن دوربین مدار بسته در محل، می توان مطمئن بود، اگر زمانی در محل مورد نظر، جرمی اتفاق افتاد، با استفاده از فیلم های دوربین مدار بسته بتوان، برای اثبات جرم اقدام کرد، دوربین ها به شناسایی مجرم نیز کمک می کنند. همچنین سبب می شوند تا کلیه حرکات و کارهایی که مجرم در محل، انجام داده است، دید و بررسی کرد. این موضوع به خصوص در سازمانهای کوچک بسیار مهم است زیرا آنها بیشتر در معرض خطر متقلبان و سارقان هستند، همچنین استفاده از دوربین موجب می شود تا بتوانند در طول روز محل کار یا سازمان را نیز زیر نظر داشته باشند، تا هرگونه مورد مشکوکی را سریع پیگیری کرده، از بروز جرم جلوگیری کنند.

دوربین های مدار بسته مانع مناسبی برای جلوگیری از بروز جرم و جنایت هستند و موجب ترس و وحشت مجرمان می شود.

۲.جلوگیری از اشتباهات یا رفتار خلاف قانون کارکنان

دوربین های مدار بسته در دفاتر کاری، می توانند منع کننده ی خوبی برای کارکنان به حساب بیایند. کارکنان با دیدن دوربین های مخفی نمی توانند هر اشتباهی را انجام دهند و میزان بروز رفتارهای نگران کننده در آنها کاهش پیدا می کند، زیرا می دانند تحت نظر هستند. این مسأله برای سازمان ها یا دفاتری که در آنها روند حسابرسی یا هر کاری با پول نقد وجود دارد، بسیار مهم و مفید است.

۳.کمک به کشف حقایق

زمانی که در محل کار شما، اتفاقی رخ داده است که افرادی به عنوان مجرم شناخته شده اند، برای کشف حقایق بیشتر، می توانید از عکس ها و فیلم های دوربین مدار بسته استفاده کنید و مجرم یا مجرمان حقیقی را بشناسید. همچنین با ارائه این مدارک به دادگاه می توانید حرفها و ادعاهای خود را ثابت کنید. با استفاده از این مدارک مهم می توان از جلوی اتهام بی جهت به دیگران نیز جلوگیری کرد. همچنین این ماجرا، سبب می شود تا دیگران نیز حساب کار دست شان بیایند و از فکر خلاف کردن در محل کار شما بیرون بیایند.

۴.موثق بودن عکسها و فیلم های دوربین مدار بسته در مراجع قانونی

هنگامی که اتفاقی رخ می دهد، عکس ها و فیلم هایی که با دوربین های مدار بسته ی محل وقوع جرم، گرفته شده اند از نظر قانون بسیار مورد قبول هستند. هم پلیس و هم بازرسین می توانند از این فیلم ها برای بررسی جزئیات جرم و کشف سریع تر اصل ماجرا استفاده کنند.

همچنین قانون، با چاپ عکسهای مجرمان در رسانه ها، می توانند برای شناسایی و دستگیری مجرمان سریع تر اقدام کنند.

۵.مراقبت از کودکان و سالمندان

وقتی در خانه تان، کودک یا افراد پیر زندگی می کنند و شما از آنها دور هستید، با کمک دوربین های مداربسته که در خانه نصب می کنید می توانید از راه دور، آنها را ببینید و خیالتان بابت سلامتی آنها راحت باشد. افزون بر این، می توانید امنیت خانه را نیز زیر نظر داشته باشید.

۶.مراقبت از محل کار از راه دور

وقتی شما به هر دلیلی در محل کارتان حضور نداشته باشید و نیاز باشد که کارکنان تان یا خود مکان را زیر نظر داشته باشید، تنها با وارد شدن به کامپیوتر خانه، می توانید تصاویر دوربین مداربسته را نگاه کنید و خیالتان راحت شود.

۷.آرامش و امنیت بیشتر کارکنان

دوربین های مداربسته می توانند کارکنان شما را در برابر خشونت و رفتار نادرست مشتریان حفظ کنند. این موضوع به خصوص درباره مشاغلی که نیاز به رفت و آمد مداوم مشتریان دارند، بسیار حائز اهمیت است. در دفاتری که کسانی که دارای نمایندگی از شرکت شما هستند، آنجا آمد و شد می کنند یا شرکا در تردد هستند، وجود دوربین می تواند سبب شود آنها مراقب صحبت های خود باشند و از ادعاهای دروغین و رفتار ناشایست با همکاران بخش مربوطه پرهیز کنند.

این نکته بسیار مهم است که کارکنان شما، با وجود سیستم های امنیتی احساس آرامش و امنیت می کنند و از اینکه مورد هجوم واقع شوند یا حرفشان را کسی باور نکند، آرامش خاطر دارند.

۸.ایجاد انگیزه برای کارکنان

داشتن سیستم های مدار بسته در محل کار می تواند سبب ایجاد انگیزه برای کارکنان شود، آنها با اطلاع از اینکه کلیه فعالیت هایشان زیر نظر است، سعی می کنند تا بهتر رفتار کنند و در جهت ارتقای شغلی و رفتاری خویش کوشا باشند.

۹.کاهش ضرر و زیان مالی در هنگام بروز حوادث

زمانی که دوربین مدار بسته در محلی نصب می شود که احتمال بروز حوادث غیر مترقبه وجود دارد، افراد در اتاق نظارت می توانند، کلیه بخش های دیگر را نیز به دقت مشاهده کنند و در صورتی که متوجه احتمال خطر برای نمونه آتش سوزی در مکان های دیگر کارخانه یا محل کار را دیدند، به سرعت مانع پیشرفت آتش شوند. در مواردی که حادثه رخ می دهد، جلوگیری از ادامه ی هر لحظه ی حادثه، در کاهش تلفات مالی و جانی مهم است.

۱۰.اطمینان بیشتر مشتری

وقتی مشتریان به بانک یا مغازه ای وارد می شوند که در آنجا دوربین های مدار بسته وجود دارد، احساس امنیت بیشتری می کنند و با اطمینان و اعتماد بالایی در آن محل اقدام به انجام کارهای خود یا خرید می کنند. آنها می دانند که همه چی تحت کنترل و نظارت است و این سبب بروز احساس بهتری در آنها می شود.

برای ارسال سفارش و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید .