همیشه آرزو داشتم یک مرجع بزرگ برای بخش شبکه و امنیت وجود داشته باشد که هم از آموزش های آن بهرمند شویم هم نظرات خود را باهم به اشتراک بگذاریم نام آن آرزو امروز گروه فنی و مهندسی فرهنگ رایانه میباشد

آخرین اخبار

فروش اقساطی کامپیوترو موبایل در فروشگاه اقساطی فرهنگ رایانه

 

نقش کامپیوتر در زندگی انسان شگفت انگیز است. کامپیوتر دقت، سرعت و توانایی ذخیره سازی اطلاعات در حجم انبوه و دسترسی سریع به آنها و انجام عملیات گوناگون و استفاده های مختلف از آن را فراهم آورده است.پیشرفت کامپیوتر تحولی عظیم در زمینه های متفاوت مانند : پزشکی,هنری,تحصیلی,ارتباطات,جغرافیا و… به وجود اورده است. کامپیوتر و لوازم جانبی آن یکی از کاربردی ترین ابزارهای تمام اقشار جامعه می باشد و هرکسی در هر کاری از آن استفاده میکند. فروشگاه فرهنگ رایانه پیش کسوت و فعال در زمینه کامپیوترو موبایل ، لپ تاپ، لوازم جانبی،موبایل و کامپیوترو پرینتر، اسکنر و سایر لوازم مرتبط شرایط فروش اقساطی را برای هر قشری و با توجه به نیاز هر کاربری فراهم آورده است. اگر شما فاقد پول کافی برای خرید کامپیوتر وموبایل  یا لوازم جانبی موردنیاز موردنیاز خود هستید میتوانید بصورت اقساطی از فروشگاه فرهنگ رایانه خرید کنید.

فروش اقساطی (بدون چک و سفته )

شما میتوانند با پرداخت فقط ۳۰ درصد قیمت اصلی کالا به صورت پیش پرداخت و پرداخت الباقی به صورت اقساط تا ۱۰ ماهه اقدام به خرید نمایند. هیچ سند و یا چکی بابت ضمانت ازفرهنگیان و یا کسانی که معرف فرهنگی دارند دریافت نمیگردد.

شرایط اقساط:

  • دارا بودن کارت عضویت فرهنگیان و یا خرید از طریق آشنایانی که کارت عضویت دارند.
  • امکان ارائه چک معتبر (جواز کسب دار یا ضامن فرهنگی )
  • فروش اقساطی ۵ ماهه یا ۱۰ ماهه.
  • امکان خرید اقساط کلیه محصولات از جمله لپ تاپ ، گوشی موبایل ، تبلت ، دوربین دیجیتال ، ساعت دیجیتال ، پرینتر ، هارد اکسترنال ، سی پی یو ، مادربرد ، رم ، هارد دیسک ، کیبورد ، موس ، مانیتور ، مودم ، سخت افزار ، قطعات کامپیوتر و رایانه ، لوازم جانبی و …. نیز فراهم میباشد.