همیشه آرزو داشتم یک مرجع بزرگ برای بخش شبکه و امنیت وجود داشته باشد که هم از آموزش های آن بهرمند شویم هم نظرات خود را باهم به اشتراک بگذاریم نام آن آرزو امروز گروه فنی و مهندسی فرهنگ رایانه میباشد

آخرین اخبار

ورود به بازار بورس تا دریافت کد بورسی

در این روزها که بازار بورس وضعیت مناسبی را تجربه می‌کند، آشنایی با نحوه‌ی ثبت‌نام و شروع تجارت در بازار سهام، خالی از لطف نیست. باما در آموزشورود به بازار بورس تا دریافت کد بورسی از صفر آشنا شوید.

اشتراک گذاری

تاثیر شیوع ویروس کرونا در فناوری

تاثیر شیوع ویروس کرونا در فناوری(تجزیه و تحلیل)

یک مرکز تجزیه و تحلیل داده‌ی معتبر، با بررسی پارامترهای مختلف در گزارشی اعلام کرد میزان فروش تلفنهای همراه تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا کاهش پیدا خواهد کرد.

اشتراک گذاری

آموزش تغییر نام کاربری در اینستاگرام

آموزش تغییر  نام کاربری در اینستاگرام را در ادامه توضیح خواهیم داد.

در برخی از شبکه‌های اجتماعی، امکان تغییر نام کاربری وجود ندارد یا برخی از شبکه‌های اجتماعی تعداد دفعات تغییر نام کاربری را

اشتراک گذاری
کاربران گوشی های هوشمند

کاربران فعال گوشی‌های هوشمند در سراسر جهان به ۳ میلیارد نفر می‌رسد

براساس آخرین گزارش‌ها، تعداد کاربران فعال گوشی‌های هوشمند در سراسر جهان ۳ میلیارد کاربر است که ۲۷۸ میلیون نفر آن مربوط به امریکای شمالی است.

 

اشتراک گذاری
بوگاتی

بوگاتی با پیشرانه W16 ، با سیستم هیبرید جایگزین خواهد شد

مدیرعامل بوگاتی اعلام کرد نسل جدید ابرخودروهای این برند اصیل فرانسوی، از پیشرانه‌ی ۱۶ سیلندر W16 استفاده نخواهند کرد. این مدل‌ها، هیبریدی خواهند بود.

اشتراک گذاری

هرآنچه تاکنون از مدل‌های آیفون‌ ۲۰۱۸ اپل می‌دانیم

زمان چندانی تا برگزاری رویداد معرفی آیفون‌های ۲۰۱۸ باقی نمانده است، در مقاله‌ی پیش رو به بررسی جامع تمام شایعات و اخبار مربوط به این گوشی‌ها می‌پردازیم.اپل شهریورماه گذشته با رونمایی از آیفون ۱۰ با طراحی جدید و ویژگی‌های شگفت‌انگیز، فصل جدیدی از تاریخ گوشی‌های هوشمند را رقم...

اشتراک گذاری

کارت حافظه ۵۱۲ گیگابایتی سامسونگ بزودی رونمایی میشود

ظرفیت کارت حافظه برای یک موبایل مهم است. گوشی‌ها روی کاغذ تا ۲ ترابایت می‌توانند حافظه داشته باشند، کاری که در عمل ممکن نیست. سامسونگ قرار است حداکثر ظرفیت ممکن را برای کاربرهای خود فراهم کند.

اشتراک گذاری